Můj příběh

Jmenuji se Anastázie a mým světem jsou korálky a šperky.

Již od malička jsem se obklopovala jejich kouzelnou energií. 

Chtěla bych se Vám představit, jmenuji se Anastázie a tvořím autorské šperky „Korálky Anastázie“.  Mám ráda přírodu, umění a historii. Obklopuji se divadlem, starými knihami a celkově vším, co má nějaký příběh či je svým způsobem originální. Právě v těchto kruzích sbírám inspiraci ke své tvorbě.

Každý šperk, který vytvořím má svůj příběh a je originální. Materiál používám především české výroby, jelikož chci a daří se mi podporovat naši českou výrobu.  Vystudovala jsem Střední uměleckou školu textilních řemesel. Díky škole jsem se zdokonalila a seznámila s novými ručními technikami, které využívám i při své tvorbě.  

Jedna z prací, na které jsem hrdá a velmi mne bavila, byla práce na gobelínu, který byl cca 150 let starý. Gobelín jsem restaurovala a měl by být vystaven v muzeu. Moje práce byly vystavovány na světové výstavě EXPO v Miláně. Veškeré výrobky, které zde můžete vidět je možné vytvořit v jiné barevné kombinaci či se domluvit na něčem, co bude jen pro Vás a tudíž originální výrobek.

Přejít nahoru